Jdi na obsah Jdi na menu

Couvání traktorů s vlekem 2017

2. 7. 2017
Couvání traktorů v Libkově
    V sobotu dne 15.7.2017 se uskutečnil již 17. ročník " Couvání traktorů s vlekem okolo návsi ". Soutěže v couvání se letos zúčastnilo 9 soutěžících. Jako první vyrazil na trať vítěz dvou předchozích ročníků Jiří Červený  z Úsilova a ustanovil základní čas 5 min. a 10 s. Tento čas překonal až osmý startující a to domácí zástupce Radek Němeček. Jako jediný pokořil 5 min. hranici a zvítězil s časem 4 min. a 56 s.  Po dvou letech se tedy putovní pohár vrátil zpět do Libkova. Na třetím místě se umístil Erik Kohn ze Mlýnce s časem 6 min. a 10 s. Nejen vítězové, ale všichni soutěžící byli za své snažení odměněni hodnotnými cenami. Pořadatele uvítali dva nové mladé soutěžící, kteří se snad budou soutěže v couvání účastnit i nadále.Součástí akce byla výstava historických motocyklů, aut, traktorů a bicyklů. Po ukončení soutěže proběhla na závodní trati spanilá jízda zúčastněných veteránů.Celou akci hudebně doprovázela skupina RELAX z Klatov. Dále pokračovala taneční zábava na parketě na rybníce.